Zapraszamy na CreativeMorningsWRO

Zapraszamy na spotkanie z cyklu CreativeMorningsWro, które tym razem odbędzie się we wnętrzach Pod Ciśnieniem! Do zobaczenia 15 lutego 2019!

W tym miesiącu prelegentem będzie Szymon Gryś. Tematem w tym miesiącu jest symetria – SYMMETRY. Symetria w naturze, sztuce… jest wszędzie. Nie zawsze ją dostrzegamy, ale jest nieodłączną cząstką każdego życia. Czasami inspirująca i zadziwiająca, często dążymy do niej zupełnie nieświadomie. Choć towarzyszy nam we wszystkich dziedzinach życia, rzadko ją dostrzegamy. Czym jest dla was?

Szymon Gryś na co dzień zajmuje się projektami z sektora kosmicznego. Jest współzałożycielem firmy Space is More, która zaprojektowała i zbudowała symulacyjną bazę do szkolenia astronautów przyszłych misji księżycowych i marsjańskich. Nasz prelegent jest odpowiedzialny między innymi za współorganizację misji naukowych, edukacyjnych i komercyjnych. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, jako student brał udział w licznych konkursach organizowanych przez NASA i ESA. Prywatnie pasjonat kosmonautyki i lotnictwa.

Widzimy się właśnie w nowym miejscu na kreatywniej mapie Wrocławia – Pod Ciśnieniem będzie gościć nas w swoich inspirujących przestrzeniach.

Agenda:
08:30 – 9:00 – rejestracja i śniadanie
09:00 – 9:10 – rozpoczęcie, powitanie
09:10 – 09:30 – wystąpienie Szymona Grysia
09:30 – 10:00 – pytania od publiczności i zakończenie

Link do zapisów: https://creativemornings.com/talks/symmetry-szymon-grys

CreativeMornings to inspirujące spotkania dla kreatywnych ludzi. Idea cyklicznych wydarzeń wywodzi się z międzynarodowej inicjatywy, która zrodziła się w Nowym Jorku i szybko zdobyła popularność w Europie. Obecnie na całym świecie jest już ponad 190 miast, w których odbywają się kreatywne spotkania pod wspólnym hasłem. Celem jest docieranie do ludzi z pasją i dobrymi pomysłami.